Ana sayfa » Sistemlerimiz » Sürme Sinekik

– Sürme Sinekik –

Ürün Hakkında

Sürme Sineklik

Sürme sineklik özelikle dar mekanlar ve geçmesi sıkıntı yaratan alanlar için oluşturulmuş, firmamız tarafından en boy siparişi alınarak üretilen sineklik türüdür. Bahsedilen sürme sinekliğin uygulama alanı başta tüm kapılar olmak üzere istenilen her yer olabilir. Kullanım kolaylığı sağlaması bakımından sık tercih edilir. Tek bir renk seçeneği değil, birden fazla renk seçeneği bulunmakta olup istenilen ölçüler ve çok farklı modellerle sineklikler firmamız tarafından üretilmektedir.

Ürün Galerisi

Ürün Renkleri

sineklik

Neden Sürme Sineklik?

Sürme Sineklik Kullanımı

Sinekliklerin kullanım alanlarının yapı maddesi alüminyum doğrama, demir, ahşap ya da cam olabilir. İstenilen tüm yüzeylerde uygulanabilen sürme sineklikler kolay bir şekilde çıkarılabilir. Çıkarma işlemi için ekstra bir ekip çağırmanız gerekmez, tek başınıza halledebilirsiniz. Sinekliğin temizlenme işlemi de çıkarılması kadar kolaydır. Yalnızca ıslak bir bez kullanarak kolaylıkla temizliği sağlanabilir. Ancak temizlik sırasında deterjan ve türevleri kesinlikle kullanılmamalıdır. Sebebi deterjan ve türevi maddelerin perdeye zarar verebilecek aşındırıcı maddeler içermesinden kaynaklıdır. Sadece tül kısmı değil sürgülü kısım için de temizleme işlemi kolaylıkla yapılabilir. Sineklik ürününün yapımında kullanılan maddenin fiberglas olduğu söylenebilir. Bu madde sayesinde sürme sinekliğin güneşe karşı mukavemeti artmış olup mekanlarınızı güneşin zararlı ışınlarından korur. İnce tül yapısı ve çift fırça yapısı sayesinde sadece güneşin zararlı ışınlarından korumakla kalmaz. Aynı zamanda mekanlarınıza girmeye çalışan davetsiz misafirlerin önlerini kapatır girişlerini engeller. Sinekliklerde sık sık kullanılan alüminyum tabakalar güçlü ve dayanıklı bir yapı oluşmasına fırsat tanır. Sinekliklerde güçlü yapının yanı sıra estetik kaygı da her zaman ön plandadır. Görüntü güzelliği maksimum düzeyde olan sürme sineklikler, sizler için göze hitap edecek çok çeşitli renklerde ve modellerde tasarlanmaktadır. Bu şekilde dilediğiniz sürme sineklik modelini tercih edip mekanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen sürme sineklik de dahil tüm sineklik modelleri uygun fiyatlar ve kaliteli maddeler ile sizlerle buluşmaktadır. Tüm modeller mekanların yeterince hava alabilmesine imkân sağlamak ve aynı zamanda haşerelerden korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Siz de sürme sineklik ile kendi mekanlarınızı sinek, sivrisinek, kelebek, böcek gibi tüm haşerelerden korumak istiyorsanız irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Materyallere Uygun Tasarlanabilme Özelliği

Pliseli sineklik Ahşap, doğrama, PVC gibi her türdeki kapı ve pencerelere kolaylıkla montajı yapılabilen bir üründür. Ayrıca, kullanılmak istenmediğinde kolay bir şekilde demontajı yapılabilir. Fakat, dört mevsim demontajı yapılmadan kullanılabilecek modelleri de mevcuttur. Kara sinek ve sivrisineklerden korunmayı sağlamasının yanı sıra şık görünümlü, kolay kullanılabilir olması, iç mekanlarda yer tasarrufu sağlaması ve dekoratif bir ürün olması plise sineklik kullanımının yaygınlaşmasını ve tercih edilen bir ürün haline gelmesini sağlamıştır.

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen sineklikler kapı ve pencerelerinizin ölçüsüne özel olarak tasarlanmaktadır.  Montajı ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ürünler uzun kullanım ömrü sayesinde kullanıcısına ekonomik olarakta avantaj sağlamaktadır.

Sipariş Nasıl Verilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz