Ana sayfa » Sistemlerimiz » Stor Sineklik

– Stor Sinekik –

Ürün Hakkında

Stor sineklik, yaşam alanlarını havalandırmak amacı ile kullanılan balkon kapıları ve pencerelerde, uçan böcek, yürüyen haşere, sinek, böcek ya da arı gibi canlıların dışarıdan içeri girmesini engellemek amacı ile kullanılan sistemler sineklik olarak adlandırılmaktadır. Çeşitli şekillerde kullanım olanağı bulunan sineklikler, yaşam alanlarının korunmasına ve kullanıcılara konfor sağlamasına olanak veren fonksiyonel bir üründür. Sineklik çeşitleri kendi aralarında çeşitlere ayrılmaktadır. Fakat son dönemlerde hem estetik görüntüsü hem de kullanım kolaylığı sayesinde sineklik çeşitleri, diğerlerine nazaran daha ön planda tutulmaktadır. Yayla kurma mekanizması ile hareket eden stor sineklik sistemi, sinekliğin kullanılması gerektiği zamanda uygulanacak ufak bir kuvvet ile rahatlıkla açılabilmektedir.

Kendini toplayan bir yay prensibi ile hareket eden sineklik sistemleri, uygulama alanlarında kapalı ya da açık bir şekilde kullanılabilmektedir. Stor sineklik çeşitleri plastik doğramalara, ahşap doğramalara, demir doğramalara, kapılara, pencerelere ve alüminyum doğramalara rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca sineklik sistemleri, kişilerin tercih ve ihtiyaçları doğrultusunda istenilen renk ya da modellerde üretilebilmektedir. Stor sineklik sistemlerinin en önemli malzemelerinden biri olan gergin tüller, hava koşullarına ve çevresel faktörlere oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle kullanıcılarında dikkat etmesi halinde sineklik sistemi, neredeyse on yıl boyunca bozulmadan kullanılabilmektedir.

Ürün Galerisi

Ürün Renkleri

sineklik

Neden Stor Sineklik?

Sineklik çeşitleri kişilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda şekillendirilmektedir. Stor sineklik seçeneğinden sonra en sık kullanılan sineklik çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

*Pileli sineklikler, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım olanağına sahip olan fonksiyonel ürünlerdir. Pileli bir tüle sahip olan bu sistem, kullanıldığı ortamda şık ve estetik görünmesinin yanı sıra, tüm haşerelerden de yüksek korunma olanağı sunmaktadır.

*Sürme sineklik sistemleri, kapı ve pencereleri çevreleyen çerçeveler halinde üretilmektedir. sistemde bulunan tekerlekler, sola ya da sağa kaymakta ve sistem bu sayede çalışmaktadır. Yedi sekiz sene boyunca kolaylıkla kullanılabilen bu üründe kullanılan gergin tül, olumsuz hava koşullarına karşıda oldukça dayanıklıdır.

*Menteşeli sineklik sistemleri de, diğer çeşitler gibi çerçeve sistemi şeklinde üretilmektedir. PVC ürünler dışındaki tüm ürünlere uygulanabilen menteşeli sineklik sistemleri, kullanılacağı bölgeye sabitlenmekte ve tutma kolu sayesinde dışarı açılmaktadır. Stor sineklik sisteminden oldukça farklı olan bu sistem de doğru kullanılması halinde, uzun süre bozulmadan kalabilmektedir.

Avantajları Nelerdir?

  • Düşündüğünüzün aksine evinizde duracak kaba bir formda değildir. Çelik bir telden oluşması o ürünü kaba yapmaktan çok sağlam olmasını sağlar. Bu sağlamlığı, kedinizin tele yapabileceği hamlelerden minimum etkilenme avantajı sağlamaktadır.
  • Sanılanın aksine hava akışını engellemez.
  • Sadece evcil hayvanınızı korumak için yapılan bir ürün olmadığı gibi dışarıdan gelebilecek böcek gibi canlılardan da sizi korur.
  • Yapılırken kapı ya da pencerenize uygun bir şekilde hazırlandığından dolayı pencereniz açılamama ya da kapanamama gibi sorunlar yaşamaz.
  • Bu sineklikler yapı olarak koyu bir görünümde olsa da içeriden dışarıyı görmenizde zorluk çıkarmamaktadır.

Firmamız bu ürünü söz konusu kapı ve pencerenize uygun olarak üretmektedir. Üretimden sonra montajını çok kısa sürede gerçekleştiren firmamız siz evde yokken bile evcil hayvanınızın güven içinde evde kalmasını sağlar.

Sipariş Nasıl Verilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz