Ana sayfa » Sistemlerimiz » Plise Sineklik » Normal Seri Plise Sineklik

–  Normal Seri Plise Sinekik –

Ürün Hakkında

İnce Seri

İnce seri plise sineklik sisteminde profil genişliğinin 18 mm olmasından dolayı panjur gibi dar alanlarda montaj yapılabilmektedir. Ayrıca ince yapısından dolayı üretim maliyetlerini de indirgeyerek uygun fiyat sunumu sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

Pileli sineklik, katlanır pileli tüller ve mukavemeti sağlayan ipler sayesinde istenilen yerde durma imkanı vardır. Dekoratif görünüm, kolay kurulum ve kullanım olanağı sağlar. Ayarlanabilir ip germe sistemi sayesinde diğer sineklik modellerine göre daha uzun süre sessiz ve problemsiz çalışır.

Ürün Galerisi

Ürün Renkleri

sineklik

Neden İnce Seri Plise Sinekik?

Sineklik

Plise sineklik ihtiyacı havaların ısınmasıyla birlikte ev ve iş yeri sakinlerinin balkon kapılarını ve camlarını açmak istemesiyle artmaktadır. Bu ihtiyacın artmasının temel sebebi ise havaların ısınmasıyla ortaya çıkmaya başlayan kara sinek ve sivrisineklerin açık pencerelerden ve balkon kapılarından ev, iş yeri ve restorant gibi iç mekanlara girmeleridir ve çoğu kişi kara sinek ve sivrisineklerin iç mekanda olmasından rahatsız olmaktadır. Ayrıca, kara sinekler çeşitli mikrop ve hastalıkları taşıyabilmekte ve bunların insanlara bulaşmasına ve yaygın hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilirler. Bu durumun yaşanmaması ve kişilerin sağlığını korumaları için sineklik koruyucu bir önlem olarak düşünülebilir.

Plise Sineklik

Ev, iş yeri ve restoran sahiplerinin; yiyecek ve içeceklerini sineklerden koruyabilmeleri için plise sineklik faydalı ve şık bir üründür. Ayrıca, bu ürünü kullanarak sivri sinekler tarafından ısırılmaktan da korunabilirsiniz. Sağladığı bu faydaların yanı sıra tül görünümüne sahip olması dekoratif bir ürün olarak kullanımına da imkan sağlamaktadır. Elinizle iterek ufak bir hareketle aşağıya-yukarıya doğru açılıp kapatılabilen ya da sola sağa açılıp kapatılabilen seçeneklerinin olması alanınıza uygun seçimler yapabilmenize imkan verir. Önceden daha yaygın olarak kullanılmakta olan menteşeli sineklikler iç mekana doğru açıldığı için iç mekan kullanım alanını daraltmaktaydı. Fakat, pliseli sinekliklerin sahip oldukları yaylı sistem ile basit bir el hareketi ile aşağıya yukarıya ya da sağa sola açılabilmesiyle dar bir alana sahip iç mekanlar için yer kazanımı sağlayan iyi bir alternatiftir.

Tüm Materyallere Uygun Tasarlanabilme Özelliği

Pliseli sineklik Ahşap, doğrama, PVC gibi her türdeki kapı ve pencerelere kolaylıkla montajı yapılabilen bir üründür. Ayrıca, kullanılmak istenmediğinde kolay bir şekilde demontajı yapılabilir. Fakat, dört mevsim demontajı yapılmadan kullanılabilecek modelleri de mevcuttur. Kara sinek ve sivrisineklerden korunmayı sağlamasının yanı sıra şık görünümlü, kolay kullanılabilir olması, iç mekanlarda yer tasarrufu sağlaması ve dekoratif bir ürün olması plise sineklik kullanımının yaygınlaşmasını ve tercih edilen bir ürün haline gelmesini sağlamıştır.

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen sineklikler kapı ve pencerelerinizin ölçüsüne özel olarak tasarlanmaktadır.  Montajı ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ürünler uzun kullanım ömrü sayesinde kullanıcısına ekonomik olarakta avantaj sağlamaktadır.

Sipariş Nasıl Verilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz