Ana sayfa » Sistemlerimiz » Plise Perde

– Plise Perde –

Ürün Hakkında

Plise Perde

Plise perde günümüzde sıklıkla tercih edilen, modern görünüme uygun, son derece kullanışlı ve stor perde modeline benzeyen bir yapıya sahiptir. Genellikle ofis, iş yeri gibi kurumsal alanlarda tercih edilmesinin yanı sıra ev dizaynları içerisinde özellikle balkon ve mutfak gibi alanlarda kullanılır. Şık görünümü ile evinizin ve iş yerinizin dekorasyonuna uyum sağlar, daha modern bir görünüm yaratır. İstenilen ölçülere göre özel olarak üretilir. Kolay kullanımı sayesinde dilediğiniz zaman güneş ışınlarının rahatça içeri girmesini sağlayabilir yada kısmi olarak bulunduğunuz ortamı aydınlatabilirsiniz. Plise perdenin yanında bulunan çubuk ile mekanizmayı tamamen havaya kaldırıp aydınlık bir görüntü sağlarken tamamen indirip güneş ışınlarının girmesini engelleyebilirsiniz.

Plise Perde Nedir?

Plise perde bir çok farklı cam şekli için uygun olarak tasarlanır. Kumandalı ve motorlu modellerinin de bulunmasının yanı sıra kenarında ip bulunan ve manuel olarak kullanılan perde modelleri de mevcuttur. Ulaşılması zor olan yerlerde motorlu modeller tercih edilebilir, böylelikle kumanda sayesinde perdenizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda motorlu Plise perdeleriniz ofisinizin ya da evinizin daha lüks bir görünüme sahip olmasını sağlar. Güneş ışınlarını istediğiniz ölçüde içeri girmesini sağlayabilirsiniz ve dışarıdan, odanın içerisinin görünmesini engelleyebilirsiniz. Bu da sizin konfor alanınızı arttırmaktadır. Detaylı bir temizlik gerektirmeyen pratik bir üründür. Kuru bir bez yardımıyla mekanizmaya zarar vermeyecek şekilde Plise perdenizi temizleyebilirsiniz. Çocukların kullanımı için uygun değildir. Kurulumu oldukça basit ve kısa sürmektedir. Kullanmak istediğiniz alanın ölçüsünü almanız yeterli olacaktır. Daha sonra keyifle renk ve model seçimi yapabilirsiniz.

Ürün Galerisi

Ürün Renkleri

sineklik

Neden Plise Perde?

Plise Perde Kullanım Alanları

Plise perde özellikle ofis ve iş yeri gibi yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fakat modernleşen ve şık tasarımlar olarak üretilen modeller sayesinde ev dekorasyonunda da sıklıkla tercih edilir. Balkon ve mutfak gibi alanların dışında, kış bahçesi ve tavanlar için de kullanımı uygundur. Farklı modelleri sayesinde kullanmak istediğiniz alana uygun olarak üretilir. Dairesel, üçgen, kare gibi şekillerde üretilir ve kullanacağınız alanın ölçülerine uygun olarak tasarlanır. Kurulum işlemi kısa sürer. Günlük işlerinizin aksamasına sebep olmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

PLİSE PERDE
2500 mm uzunluğunda, 16mm ve 19mm ölçülerindeki plise perdelerimiz standart olarak stoklarımızda her zaman mevcuttur.

Teknik Özellikler

Polyester malzemeden üretilen perde kumaşları, içerdiği çeşitli kimyasallarla su, kir tutmaz , silinebilir ve güneş ışınlarından etkilenmez. Ayrıca kumaş üzerine yapılan özel kaplama ile pile hafıza alma özelliğine sahiptir, katlanılan kumaşlar uzun yıllar pile özelliğini korur.

Ebatlar

Cambalkon sisteminizin ve Pencere sisteminizin ölçülerine göre değişmektedir.

Tüm Materyallere Uygun Tasarlanabilme Özelliği

Pliseli sineklik Ahşap, doğrama, PVC gibi her türdeki kapı ve pencerelere kolaylıkla montajı yapılabilen bir üründür. Ayrıca, kullanılmak istenmediğinde kolay bir şekilde demontajı yapılabilir. Fakat, dört mevsim demontajı yapılmadan kullanılabilecek modelleri de mevcuttur. Kara sinek ve sivrisineklerden korunmayı sağlamasının yanı sıra şık görünümlü, kolay kullanılabilir olması, iç mekanlarda yer tasarrufu sağlaması ve dekoratif bir ürün olması plise sineklik kullanımının yaygınlaşmasını ve tercih edilen bir ürün haline gelmesini sağlamıştır.

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen sineklikler kapı ve pencerelerinizin ölçüsüne özel olarak tasarlanmaktadır.  Montajı ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ürünler uzun kullanım ömrü sayesinde kullanıcısına ekonomik olarakta avantaj sağlamaktadır.

Sipariş Nasıl Verilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz