Ana sayfa » Sistemlerimiz » Menteşeli Sineklik

– Menteşeli Sineklik –

Ürün Hakkında

Menteşeli sineklik, sineklik çeşitleri içerisinde sıkça tercih edilmektedir. Sineklikler; pencere ve kapılara kolayca monte edilir. Pencere ve kapıların dış kısmına takılarak ihtiyaç durumunda dışa doğru  açılıp kapatılır.

Günlük yaşantımızda birçok ev ve iş yerinde ya da aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanımı sağlanır. Sineklik kullanımı ile rahat bir şekilde cam açarak temiz havanın içeri girmesini sağlarken sineklerin ve diğer uçan hayvanların ev ve iş yerinize girmesini engelleyebilirsiniz.

İstediğiniz zaman kullanıp daha sonra kaldırabilirsiniz, temizliği ve kullanımı kolay olan bu ürünün kasalı ve kasasız modelleri vardır. Ahşap, pvc doğrama veya alüminyum pencerelere uygun olarak istenen ölçüde üretilmektedir. Menteşeli sineklik uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kolay açılıp kapanma özelliği sayesinden alanlara giriş çıkış yaparken problem yaşanmasına neden olmaz.

Ürün Galerisi

Ürün Renkleri

sineklik

Neden Menteşeli Sineklik?

Menteşeli Sineklik Üretim Şekli ve Kullanım Alanları


Menteşeli sineklik kullanıcılarına birtakım avantajlar sağlar. Oldukça  ekonomik fiyata sahip olmasının yanı sıra bakım onarım işleminin kolayca yapılabiliyor olması bu avantajlardan biridir. Ayrıca ergonomik yapısı sayesinde kolayca çıkartılıp temizlenebilmektedir. Sinekliklerde en önemli sorun zamanla kullanmaktan ya da kullanıcı hatalarından dolayı sineklerin içeri girmesini engelleyen bölümde meydana gelen yırtılma ve deformelerdir. Bu gibi sorunların giderilmesi işleminde müşterilerimize daima uzman ekibimiz ile beraber hizmet vermekteyiz. Kasalı ve kasasız modelleri bulunan menteşeli sineklik tüm ölçülerde yapılmaktadır. Montaj işlemi oldukça pratiktir. Kullanılacak bölgeye iki adet menteşe ve kilitleme çıtçıtı yardımıyla monte edilmektedir. Hareket edebilen ve tak çıkar sineklik olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Hareket edebilen sineklik modelinde, menteşeli ve oynar bir yapıya sahip olan sineklik çeşidi genelde insanlar tarafından daha kullanışlı olduğu için tercih edilmektedir. Diğer modelde ise sineklik takılı olduğu süre boyunca sabit kalır ve isteğe bağlı olarak çıkartılmaktadır. İki çeşit arasındaki tek farklılık kilitleme sistemidir. Alanımızda yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemiz ile beraber değerli müşterilerimize daima kaliteli bir şekilde hizmet sunup taleplerinizi kısa sürede karşılamaktayız. İstenilen materyallere uyumlu ve istenen ölçüde üretilebilen sineklik ile artık tüm haşereler sizden uzak duracak.

Tüm Materyallere Uygun Tasarlanabilme Özelliği

Pliseli sineklik Ahşap, doğrama, PVC gibi her türdeki kapı ve pencerelere kolaylıkla montajı yapılabilen bir üründür. Ayrıca, kullanılmak istenmediğinde kolay bir şekilde demontajı yapılabilir. Fakat, dört mevsim demontajı yapılmadan kullanılabilecek modelleri de mevcuttur. Kara sinek ve sivrisineklerden korunmayı sağlamasının yanı sıra şık görünümlü, kolay kullanılabilir olması, iç mekanlarda yer tasarrufu sağlaması ve dekoratif bir ürün olması plise sineklik kullanımının yaygınlaşmasını ve tercih edilen bir ürün haline gelmesini sağlamıştır.

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen sineklikler kapı ve pencerelerinizin ölçüsüne özel olarak tasarlanmaktadır.  Montajı ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ürünler uzun kullanım ömrü sayesinde kullanıcısına ekonomik olarakta avantaj sağlamaktadır.

Sipariş Nasıl Verilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz