Ana sayfa » Sistemlerimiz » Kedi Sineklik

– Kedi Sinekik –

Ürün Hakkında

Kedi Sinekliği

Kedi sinekliği; kapı ve pencere için çelik ya da alüminyumdan yapılmış, dışarıdan bir şey girmesini engellediği gibi içeriden de dışarıya bir şeyin çıkmasını engellemeye yarayan açılıp kapanan sistemdir. Evinizde beslediğiniz kediler için özel üretilmiş olan bu sineklik, kedinizin dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunmasını sağlamaktadır. Bilindiği üzere kediler içgüdüsel olarak avlanmayı seven hayvanlardır ve rahatlıkla camdan ya da bir balkondan atlayarak yaralanabilirler. Böyle durumlar için tasarlanmış olan kedi sinekliği bu gibi olumsuz durumları ortadan kaldıracaktır.

Ürün Galerisi

Ürün Renkleri

sineklik

Neden Kedi Sineklik?

Kedi sinekliği Dayanıklılığı Nasıldır?

Piyasada birçok sineklik mevcuttur. Burada asıl önemli olan sinekliğinin sağlamlığı, kalitesi ve işlevselliği olmaktadır. Firmamız tüm bu özellikleri bünyesinde barındırmakta ve kedi sinekliği üretiminde kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bir kedi sinekliğinin sağlam olabilmesi için kullanılan malzeme çok önemlidir. Alüminyumdan üretilmiş bir sineklik yeterince sağlam ve bütün isteklerinizi karşılayacak yeterliliğe sahip olmaktadır. Kedi sinekliği evinizi havalandırırken kedinizin dışarı kaçmasını, atlamasını önlediği gibi zararlı haşerelerin dışardan içeri girmesini önlemektedir. Kedi sinekliği kedilerin darbesine maruz kalacağı için kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Üretiminde kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli olursa kullanım ömrü de o kadar uzun olacaktır. Firmamız kedi sinekliklerinde yaşanacak tüm deformeler de de sizin yanınızda olmakta ve sorunu uygun ücretlerle gidermektedir.

Avantajları Nelerdir?

  • Düşündüğünüzün aksine evinizde duracak kaba bir formda değildir. Çelik bir telden oluşması o ürünü kaba yapmaktan çok sağlam olmasını sağlar. Bu sağlamlığı, kedinizin tele yapabileceği hamlelerden minimum etkilenme avantajı sağlamaktadır.
  • Sanılanın aksine hava akışını engellemez.
  • Sadece evcil hayvanınızı korumak için yapılan bir ürün olmadığı gibi dışarıdan gelebilecek böcek gibi canlılardan da sizi korur.
  • Yapılırken kapı ya da pencerenize uygun bir şekilde hazırlandığından dolayı pencereniz açılamama ya da kapanamama gibi sorunlar yaşamaz.
  • Bu sineklikler yapı olarak koyu bir görünümde olsa da içeriden dışarıyı görmenizde zorluk çıkarmamaktadır.

Firmamız bu ürünü söz konusu kapı ve pencerenize uygun olarak üretmektedir. Üretimden sonra montajını çok kısa sürede gerçekleştiren firmamız siz evde yokken bile evcil hayvanınızın güven içinde evde kalmasını sağlar.

Sipariş Nasıl Verilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz