Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları; yapılacak sinekliğin ebatı, rengi, çeşidi, açılma şekli gibi özellikler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Sineklikler çok çeşitli malzemelerden ve farklı şekillerde üretilebilmektedir. Her çeşidin kendine has bir maliyeti bulunmaktadır. Bu kapsamda fiyat olarak farklı ücretlendirmeler söz konusudur.

Sinekliğin fiyatının çıkarılmasında en önemli kriterlerden biride en ve boy oranları olmaktadır. Bu maksatla sineklik yaptırılmak istenen kapı ve pencerelerin ölçüleri hassas olarak firma ustaları tarafından yerinde alınmaktadır. Hassas olarak belirlenen bu ölçüler baz alınarak istenen sineklik çeşidine göre fiyat teklifi yapılmaktadır. En ve boy uzunlukları arttıkça fiyatta o denli artış göstermektedir.

Sineklik Çerçeve Rengi

Sineklik çerçevelerinde standart olarak kullanılan renk beyaz olmaktadır. Bunun dışında istenen siyah, meşe, kahverengi gibi renkler farklı şekilde ücretlendirilmektedir. Siyah renk bir çerçevenin sineklik fiyatları standart beyaz renkten fazla olmaktadır. Renk seçiminde pencere ve kapı doğramalarının renginin kullanılması tavsiye edilmektedir.

Sineklik Çerçevesinin Açılma Şekli

Standart sineklik çerçeve açılma şekli, menteşeli tip olmaktadır. Bunun haricinde pileli olarak adlandırılan sürgü şeklinde açılan modeller bulunmaktadır. Sürgülü tip açılan sinekliklerin maliyeti daha fazla olmaktadır.

Kullanılan Sineklik Teli Malzemesi

Kullanılan sineklik teli malzemesine göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Sineklik telleri fiberglas veya naylon malzeme içerikli olabilmektedir. Fiberglas malzemeden üretilen sineklik telleri naylon olanlara göre bir nebze daha fazla miktarda fiyatlandırılabilmektedir.

Yapılacak Sineklik Miktarı

Yapılacak kapı ve pencere adedine göre de fiyatlarda oynama olabilmektedir. Çoklu miktarlarda verilen siparişlerde, fiyatlarda indirime gidilebilmektedir.

Sineklik Çeşidi

En ve boy ebatları belirlenen kapı ve pencereler için istenen sineklik çeşidine göre fiyatlar belirlenebilmektedir. Sineklik çeşitleri; menteşeli, pileli, kedi sineklikleri, pileli çift kanat sineklikleri olarak çeşitlenmektedir. Menteşeli tiplere göre pileli tipler, pileli tiplere pileli çift kanat sineklikler daha maliyetli olmaktadır.

Sineklik Fiyatları

Kalifiye işçilik ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile sektörde önemli bir yer sahibi olan firmamız uygun sineklik fiyatları ile de ön plana çıkmaktadır. Rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanmak ve pencere kapılarınız için ömürlük sineklik sahibi olmak istiyorsanız tereddüt etmeden firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.