Hakkımızda

En Sineklik’in serüveni 2015 yılında İstanbul merkezli olarak başlamıştır. Plise sineklik ve Plise cam balkon sektöründe yenilikçi çözümler üretmek adına kurulan firmanın kuruluşunun temelinde vizyoner bakış açısı ile çok yönlü hizmetler sunar. Yaşam alanlarınızın daha konforlu ve kullanışlı bir noktaya taşınmasında ön plana çıkan En Sineklik, imalatçı kimliği ile bir marka yaratma ideali taşır.

İstanbul Sultanbeyli’den bütün İstanbul’a yayılan hizmetlerle hızlı ve pratik çözümler sunan firmamız sadece konforlu değil modern bakış açılarını yansıtmayı da oldukça önemser. Yaşam kalitesini düşürecek canlıların ortamdan uzak tutulmasını sağlayan çözümlerini görsel açıdan kusursuz alternatiflere dönüştürür.

En Sineklik, insanı ve çevreyi önemseyen bakış açısı ile ürünlerinde kesinlikle doğaya zarar verecek seçeneklerden faydalanmaz. Doğa dostu ve insan sağlığını koruyacak alternatifleri ön plana çıkarır. Üstelik İstanbul’da montaj çözümleri de sunarken müşteri memnuniyetine verdiği önem ile tüm Türkiye’ye ürün tedarik etmeyi arzu eder. Müşterilerini iş ortağı olarak gören En Sineklik, sürdürülebilir büyüme ve kaliteli hizmetlerle 21. yüzyılın modern anlayışını yansıtmayı arzu eder.

Modern, yenilikçi ve vizyoner bakış açısı yaşam alanlarınızda sizlerle buluşsun diye En Sineklik!

Kaliteli hammadde, güvenilir çözümler, uygun fiyat ve uzun ömürlü ürünlerle müşterilerimize en doğru hizmeti sunarken personelimiz, tedarikçilerimiz ve bayilerimize de kaliteli bir çalışma alanı sunuyoruz.

Kaliteyi yenilikçi çözümlerde arayan müşterilerimize teknolojiden maksimum anlamda yararlanıp değişiklikleri yakından takip ederek sürekli en iyiyi sunmayı arzu eden bakış açısı ile sektörün en değerli markası olma hedefi taşıyoruz.